Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na której szczegółowo prezentujemy atrakcyjną ofertę naszej firmy transportowej. Jesteśmy przedsiębiorstwem, którego siedziba mieści się w Krakowie, jednak zakres naszej działalności ograniczają tylko i wyłącznie granice naszego kontynentu. Wszędzie w Europie jesteśmy bowiem u siebie. Wynika to z faktu, że zajmujemy się organizacją profesjonalnego business transportu. A nasz transport dla firm obejmuje transfery lotniskowe oraz różnorodne przejazdy międzymiastowe i międzypaństwowe.

Naszymi klientami są zarówno rodzime przedsiębiorstwa – jak również firmy zagraniczne. Z tego powodu bardzo dokładnie dbamy o dobór personelu. Zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych szoferów. Każdy z naszych kierowców nie tylko zna się na samochodach i jeździe, ale również posiada dobrą znajomość języka angielskiego. Aby nasze usługi były jak najbardziej profesjonalne, dbamy też o nasze pojazdy. Dysponujemy flotą niezawodnych, komfortowych i bezpiecznych samochodów. Oferujemy wynajem ekskluzywnych samochodów- luksusowych limuzyn i świetnie wyposażonych busów. Wynajem samochodów vip to podstawa naszej działalności transportowej. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i polecali je innym przedsiębiorstwom. W zakresie naszej działalności znajduje się zatem transport vip, obejmujący transfery lotniskowe z każdego lotniska w Europie, przewozy między miastami i między państwami. Oferujemy także wynajem ekskluzywnych samochodów z kierowcą, biegle posługującym się językiem angielskim. To szczególnie istotne w kontaktach z klientami zagranicznymi.

8577176607_e6a5622df4_k

Na wymienionych usługach nie kończy się jednak bogata oferta naszego przedsiębiorstwa – naszą ambicją jest bowiem zadbanie również o Państwa rozrywkę i dobre samopoczucie. Z tego powodu zajmujemy się również organizacją atrakcyjnych wycieczek po Polsce, co jest także świetną promocją naszego kraju. Wśród oferowanych przez nas atrakcji znajduje się zatem zwiedzanie Krakowa. Z nami poznają Państwo zabytki oraz tajemnice dawnej stolicy Polski, która wciąż jest ważnym dla kraju ośrodkiem kultury i rozrywki. Zapraszamy także do odwiedzenia Zakopanego. To wyjątkowe miasto, usytuowane u stóp pięknych, monumentalnych Tatr. Spacer po Krupówkach to chwila wytchnienia dla zapracowanych biznesmenów. Organizujemy też wyjazd do podkrakowskiej Wieliczki, gdzie znajduje się słynna w całym świecie kopalni soli, wraz z niesamowitą kaplicą św. Kingi. Klienci zagraniczni są zwykle bardzo zainteresowani wyjazdem do Oświęcimia, dlatego daliśmy im oddzielną, anglojęzyczną nazwę auschwitz tours.

Auto2

Wycieczka do Oświęcimia – gdzie w czasie II wojny światowej istniał hitlerowski obóz zagłady to jedno z tych wspomnień, które do końca życia pozostają niezatarte. Jak widać, oferujemy naszym klientom bogaty wachlarz usług transportowych. Gwarantujemy dotrzymanie wszelkich terminów oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dowieziemy Państwa bezpiecznie w każde wskazane miejsce.

źródło: http://www.krakow-executive.com/pl/20/wynajem-samochodu-z-kierowca