Przedstawiamy państwu najnowszą publikacje naszego wydawnictwa, jest to nowoczesny poradnik motoryzacyjny, w którym pragniemy państwu przedstawiać wszelkie nowinki motoryzacyjne, przedstawiać najnowsze modele samochodów osobowych produkowane na całym świecie, jak również jak sama nazwa wskazuje zamieszczać wiele porad motoryzacyjnych dla początkujących oraz dla zaawansowanych użytkowników samochodów osobowych, samochodów ciężarowych oraz motocykli.

W naszym poradniku każdy użytkownik i właściciel pojazdu napędzanego silnikiem spalinowym znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, gdyż cały poradnik motoryzacyjny podzielony jest na kilka działów. Większość z nas posiada samochody osobowe, a więc i w naszym poradniku poświęcamy najwięcej uwagi motoryzacji pod kątem samochodów osobowych, natomiast nie zabraknie również ciekawostek i nowinek o ciężarówkach czy motocyklach.

W naszym poradniku informujemy również na bieżąco o wszelkich zjazdach motocykli w całej Polsce, jak również wstawiamy wzmianki jeżeli mają miejsce jakieś duże imprezy zagraniczne. Mamy nadzieję, iż poradnik motoryzacyjny przypadnie wam do gustu i będziecie go chętnie kupować.