Nasza firma świadczy swe usługi na terenie Krakowa i okolic. Cieszymy się dobrą opinią na temat jakości wykonywanych prac, terminem realizacji oraz ceną. Pracujemy sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 18. Dla klientów indywidualnych montujemy alarmy, anteny telewizyjne i talerze satelitarne.

W ofercie dla firm mamy montaż kamer – (z opcją dźwięku, w kilku wariantach rozdzielczości), pojedynczych alarmów jak i całych systemów bezpieczeństwa (przeciwpożarowe, detekcja różnych gazów itd.), telewizji przemysłowej oraz oprogramowanie do obsługi różnych systemów. Zapewniamy też serwis w dni robocze od 8-16. Dostępna jest również całodobowa gorąca linia po wykupieniu odpowiedniej opcji w abonamencie.

alarm

Dostarczamy alarmy w Krakowie zgodne z najnowszymi dyrektywami Unii Europejskiej – oraz spełniające wszystkie najostrzejsze normy. Potwierdzeniem powyższych słów może być fakt, że Nasz dostawca dostarcza swoje produkty na wszystkie zamieszkałe kontynenty. W trakcie wieloletniej współpracy czujniki nigdy nie zawiodły oczekiwań Naszych klientów i niejednokrotnie uratowały ludzkie życie. Jeżeli chcesz przetestować Nasze rozwiązanie na żywo to zapraszamy do Naszego laboratorium, gdzie na specjalne życzenie klientów testujemy nasze systemy alarmowe.

Inną Naszą specjalizacją jest montaż anten DVB-T w Krakowie – serwujemy tą usługę od początku wprowadzenia w Polsce naziemnej telewizji cyfrowej co gwarantuje szybko i sprawnie zrealizowane zlecenie. Bogate, kilkuletnie doświadczenie pozwala nam też odpowiednio doradzać klientom i rozwiązywać zaistniałe problem z oczekiwaną skutecznością. Posiadamy na wyposażeniu specjalistyczny czujnik, który może sprawdzać siłę sygnału poszczególnych multipleksów. Pozwala on również odpowiednim kierunku skierować antenę w celu uzyskania optymalnej siły odbieranego sygnału.

alarm2

Telewizja przemysłowa w Krakowie cieszy się dużą popularnością – zwłaszcza w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz w sektorze finansowym, gdzie monitoring jest kluczem do zapienienia bezpieczeństwa zarówno ludziom jak i materiałom. W znacznym stopniu ułatwia ona kontrolę nad rozległym obszarem, który normalnie wymagałby częstego patrolowania przez kilka osób. Oferujemy różnego rodzaju kamery: na podczerwień, kolorowe, czarno białe z zapisem dźwięku, ruchome, stałe i w wielu rozdzielczościach. Dostarczamy również oprogramowanie do systemu, składamy serwery, na których przechowywane będą dane z kamer oraz zapewniamy szereg szkoleń dla personelu.

Telewizja przemysłowa nie należy do tanich – ale może uchronić właściciela firmy przed dużymi stratami i nieprzyjemnościami, ponieważ sama świadomość istnienia takiego systemu odstrasza różnych “śmiałków” i ułatwia,w przypadku np. kradzieży lub zniszczenia mienia, poznanie przyczyny, identyfikację sprawcy oraz późniejsze udowodnienie swojej racji na drodze sądowej. W przypadku jeżeli już jest zamontowana taka telewizja to oferujemy sprawdzenia jej słabych stron i tzw. “blind spot” czyli miejsca gdzie oko kamery nie sięga.

źródło: delsat.pl