Dziś mam już trzydzieści lat, ale motoryzacją interesuje się od dziecka. Miałem chyba trzy lata kiedy po raz pierwszy naprawiałem z ojcem samochód, wtedy był to fiat 126p, jednak do dziś ojciec opowiada mi z jaką pasją i zainteresowaniem podawałem śrubki oraz inne narzędzia potrzebne do naprawy. Oczywiście w szkole podstawowej chodziłem na kółko zainteresowań związane z motoryzacją, a szkoła średnia to typowa samochodówka.

Dziś mam już trzydzieści lat, mam własny warsztat samochodowy, o motoryzacji wiem prawie wszystko, a w Internecie założyłem własny serwis o motoryzacji, aby wszystkim przybliżyć tą dziedzinę wiedzy. Obecnie jestem również studentem kierunku mechanicznego, a moją specjalizacją jest budowa i konstrukcja samochodu osobowego. Tutaj, gdzie macie zaszczyt czytać kilka słów o mnie, postanowiłem założyć blog o motoryzacji, aby każdy mógł dowiedzieć się tego co ja wiem oraz aby każdy mógł wypowiedzieć się na temat motoryzacji i dodać kilka słów od siebie.

Może macie jakieś rewelacyjne wiadomości, o których nigdzie nie można przeczytać, śmiało możecie je publikować poprzez mój blog motoryzacyjny. Motoryzacja to moje jedyne hobby i pasja, dlatego wszystko o czym pisze i czytam dotyczy właśnie tematyki motoryzacyjnej.