Każdy z nas marzy o efektownym ślubie, pełnym niezapomnianych atrakcji, które świetnie będą prezentować się na fotografiach i zostaną docenione przez naszych gości. Zestawmy, więc kilka propozycji na niesamowite i efektowne dodatki, które uświetnią nasze pierwsze wyjście, jako para nowożeńców.

Bańki mydlane. Są coraz częściej doceniane na ślubach, ponieważ niesłychanie prezentują się na zdjęciach. Możemy zaangażować do ich tworzenia gości weselnych, jeśli chcemy jednak mocniejszego efektu, pomóc może nam specjalnie do tego przygotowana maszyna.

Płatki kwiatów. Standardowa, klasyczna i piękna propozycja (do wyboru na portalu ModneWesele.com). Specjalnie dobrane płatki kwiatów, możemy zamówić w wielu kwiaciarniach. Uważać należy jednak na barwiące kolory, które mogą pozostać na naszej pięknej, białej kreacji.

Konfetti. Bardzo kolorowe i efektowne. Wystrzelone mogą zostać ze specjalnych tub, tworząc w powietrzu niezwykłą tęcze barw. Należy pamiętać o zwróceniu uwagi, na kierunek wiatru, by konfetti poleciało w dobrą stronę. Koszt zakupu tego gadżetu, jest stosunkowo niewielki, co jest jego dodatkową zaletą.

Balony. Przygotować możemy też piękne balony. Mamy możliwość kupienia napełnione już helem, z dostawą pod wybrany Kościół, co jest wielki ułatwieniem organizacyjnym. Puszczone w jednym momencie, tworzą niesamowity widok i wiele radości. Występują w wielu kształtach, kolorach i wzorach.

Gołębie. Wypuszczenie dwóch, białych gołębi symbolizuje między innymi miłość i wierność. Jest to piękny sposób na uczczenie tak pięknej i ważnej dla nas chwili. Musimy być jednak niesamowicie ostrożni i pewni w kontakcie z gołębiami, a także mieć na uwadze, że to istoty żywe i mogą zdarzyć im się fizjologiczne wpadki.

Motyle. Coraz częściej spotkać można zwyczaj wypuszczana motyli po wyjściu z Kościoła. Jest to efektowna atrakcja, może jednak wiązać się z dużymi kosztami. Państwo Młodzi muszą czuć się komfortowo, w kontakcie z tymi pięknymi i nietuzinkowymi zwierzakami.