To pytanie przewija się w wielu głowach, które tracą już nadzieję na powodzenie swojego przedsięwzięcia. Młodych dobija wszechobecna “papierologia”, załatwianie, bieganie, umowy, decyzje itd. To potrafi zniechęcić i odebrać radość z tego czasu. Sukces kryje się w dobrym planie i sukcesywnym postępowaniu według niego. To nie tylko sprawi, że będziemy mieć spokojną głowę, usystematyzowane obowiązki, jasno sprecyzowane kolejne kroki. Taka organizacja jest przyjemnością, a nie koniecznością i traumą. Wystarczy wszystko dobrze rozplanować, zastanowić się porządnie, zrobić “burzę mózgów” i najlepsze pomysły zanotować. Jeśli zaczniemy przygotowania na minimum 2 lata przed, mamy 100% pewność, że każda decyzja przez nas podjęta, będzie dokładnie przemyślana i nie stanie się porażką.

Co? Gdzie? I jak?

Dobrym rozwiązaniem jest wypytywanie znajomych, którzy mają już ten okres za sobą, o porady i przemyślenia na ten temat. Wiadomo, człowiek uczy się na błędach, ale lepiej, żeby były to cudze, a nie nasze. Gdy brakuje nam czasu, idealnym rozwiązaniem jest Internet i wiedza w nim dostępna. Są to rzetelne informacje, które mogą posłużyć nam jako wskazówki na tej ciężkiej drodze. Sporządźmy listę zadań, wypiszmy obowiązki od najważniejszych do tych mniej ważnych. Potem sukcesywnie będziemy odfajkowywać kolejne pozycje, które załatwimy, aż cała lista będzie wykonana. Pierwsze na liście powinno być wybranie się do księdza, w celu dobrania optymalnej daty ślubu.

Jest to kluczowa decyzja, która stwarza możliwości do podejmowania kolejnych kroków. Następnie zaczynają się wielkie poszukiwania miejsca na zorganizowanie wesela. Nie jest to błaha sprawa, dlatego wymaga trochę więcej wysiłków i starań. Musimy oglądnąć wszystkie okoliczne lokale i wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada pod każdym względem. Jak jeszcze miałby wolny termin w dniu naszego ślubu, to byłaby to pełnia szczęścia. Kolejne zadania to wybranie sukni ślubnej, garnituru, fotografa, kateringu, wiązanek ślubnych itp.

Krótko o fotografie ślubnym

Znaleźć odpowiednią osobę, która spełni nasze oczekiwania, będzie odpowiedzialna i utalentowana, będzie ciężko, ale jest to zadanie do wykonania. Dobry sposób to podstawa, a jest nim rozpoczęcie poszukiwań w Internecie. Jak wiemy, bezkres Internetu to sprawa niezaprzeczalna, dlatego tak bardzo potrzebna okazuje się wyszukiwarka Google. Wpiszemy słowa klucze -fotograf ślubny- i mamy gotową wiedzę, która posłuży nam do podjęcia właściwej decyzji.

Fotografia Ślubna - Kielce

Zdjęcia do wpisu użyczyła Para fotografów z Kielc: http://www.nasdwoje.com.pl/ – Serdecznie zapraszamy do obejrzenia ich strony Internetowej.