Wymiana grzejników w sezonie grzewczym jest znacznie trudniejsza, warto więc wykorzystać ciepłe pory roku na przeprowadzenie tej operacji. Wybierając grzejniki warto zwrócić uwagę zarówno na ich parametry techniczne, jak i stylistykę. Produkcja łączy elementy manufaktury – z indywidualną kontrolą jakości każdego produktu – z nowoczesnym parkiem maszynowym. Połączenie nowoczesnej techniki i wprawnego ludzkiego oka gwarantuje powstanie produktów, które są przemyślane i dopracowane w każdym szczególe.

Asortyment grzejników jest stale powiększany, przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz trendów europejskiego designu, a kolejne produkty są doceniane przez coraz szersze grono odbiorców, doceniających jakość grzejników oraz profesjonalizm. Zanim nadjedzie kolejny sezon grzewczy, warto zastanowić się nad zmianami aranżacyjnymi w naszych salonach, łazienkach i holach. Dzięki nim, już najbliższej zimy docenimy nowe, interesujące i niezwykle atrakcyjne oblicze naszych domów. Jeżeli grzejnik będzie widoczny z całego pomieszczenia to powinien wyglądać tak, żeby pasował do projektu wnętrza, był elementem całej kompozycji. Grzejniki dekoracyjne są podłączane do instalacji w standardowy sposób, a ich moce kontrolowane są tą samą normą, montaż nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności od instalatorów, a eksploatacja jest identyczna jak wszystkich innych grzejników.

 

A może grzejnik z klimatyzacją?

Grzejnik hybrydowy zapewnia ciepło zimą i orzeźwiający chłód latem, łączy bowiem technologię grzewczą Low H2O z cichym, dynamicznym systemem chłodzenia.

 

Więcej o klimatyzacji, wentylacji i ogrzewaniu dowiesz się na stronie http://strefaklimatu.com.pl – firma działa głównie na terenie Łodzi i okolic, ale obsługuj też klientów z innych części kraju. Strefa Klimatu oferuje darmową pomoc w doborze sprzętu klimatyzacyjno-grzewczego i darmową wycenę podzespołów i montażu.